Toggle Hledat

HERA logo

Hera

Hera je tradiční značka, která se těší velké oblibě mezi českými hospodyňkami a stala se jejich tradičním a oblíbeným pomocníkem při pečení.

Pečení je radost. Hera je pečení!

Značka Hera je tradičním partnerem všech milovníků a milovnic pečení. Je nedílnou součástí našich rodin a kuchyní již více než 85 let. Ať už chceme své blízké potěšit jednoduchým dezertem nebo se chystáme ohromit hosty famózním narozeninovým dortem, je to Hera, které důvěřujeme. Bez ní by totiž žádné sladké překvapení nebylo tak chutné, voňavé a povedené.

Hera je jednoduše symbolem pečení. Expertem, na kterého se vždy obracíme, ať už hledáme inspiraci, radu nebo vhodnou ingredienci pro pečení. Kdo má značku Hera rád, dobře ví, že pečlivě sleduje aktuální gastronomické trendy jak v oblasti receptů, tak v oblasti nápaditého zdobení a foodstylingu. A je tak pro nás cenným zdrojem inspirace!

Naše značka Hera

Hera je kvalitní rostlinný tuk, který tvoří základ každého těsta již více než 85 let. Skvěle se hodí na pečení sladkého i slaného pečiva. Těsto se díky rostlinnému tuku Hera velmi dobře zpracovává, proto vám půjde práce pěkně od ruky a pečení se tak pro vás stane zábavou. Zárukou prvotřídní kvality tohoto produktu nejsou pouze kvalitní ingredience, z nichž je tento produkt vyroben, ale také léty prověřené zkušenosti mnoha generací hospodyněk. Hera obsahuje 72% tuku a je k dostání v obchodech ve 250 g balení.

Hera máslová příchuť

Hera máslová příchuť je mladší sestrou klasického rostlinného tuku Hera, který si pro pečení velmi oblíbily nejen naše maminky, ale také babičky. Vedle klasického pečení ji lze však také díky vyššímu obsahu tuku použít do krémů, krémových dezertů a dortů. Z kombinace kvalitních rostlinných olejů krásně jemného máslového aroma budete nadšené! Hera máslová příchuť obsahuje 79% tuku a je k dostání v obchodech ve 250 g balení. Vyzkoušejte Heru máslová příchuť i Vy. Její skvělou máslovou příchuť si zamilujete a zároveň oceníte, jak rychle a snadno se s ní pracuje.

Vše o margarínech

Věděli jste, že margarín lze vyrobit z pouhých pěti přírodních surovin? Že ho poprvé připravili v roce 1869 na dvoře Napoleona III.? Že je skvělý na pečení, vaření a v kuchyni s ním můžete kouzlit? Pokud navštívíte stránky www.vseomargarinech.cz , tak se dozvíte ještě více. Například se můžete dočíst, hodí-li se margarín pro vás a vaše recepty, i jak si stojí z hlediska výživových hodnot v porovnání s dalšími podobnými výrobky.

Věříme, že stránka „Vše o margarínech“, dokáže odpovědět na většinu vašich otázek. Pokud jste odpověď nenašli, můžete se nás kdykoli zeptat.

Vaše Vseomargarinech

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru