Toggle Hledat

Hellmanns logo

Hellmann’s

Kvalitní a jednoduché ingredience jako vejce z dobrých chovů, řepkový olej nebo rajčata uzrálá na slunci jsou základem pro všechny produkty značky Hellmann's, která Vám už více než 100 let přináší prostě to nejlepší.

Hellmann's si většina z nás již tradičně spojuje s vynikající majonézou nebo tatarskou omáčkou, avšak portfolio značky Hellmann's se od roku 1905, kdy se v New Yorku začala prodávat první Hellmann's majonéza, značně rozrostlo. Kromě klasické Majonézy Originál můžete ochutnat i její odlehčenou verzi Majonézu Light se sníženým obsahem tuku nebo Majonézu Yofresh, ve které je část tuku nahrazena bílým jogurtem. Pokud si chcete vychutnat něco opravdu výjimečného, zkuste Majonézu Delikátní, která skvěle dochutí všechny Vaše slavnostní chvíle.

Všechny majonézy jsou vyrobeny z kvalitního řepkového oleje, který obsahuje prospěšné polynenasycené mastné kyseliny, včetně esenciálních omega 3 mastných kyselin a dále z vajec z dobrých chovů, tedy pocházejících od slepic, jež nejsou chovány v klecích.

Stejně tak Hellmann's tatarská omáčka je vyráběna pouze z kvalitních surovin, které zaručují její jedinečnou chuť. Vychutnat si ji můžete v klasické i Light verzi se sníženým obsahem tuku.

Poslední Hellmann's „vychytávkou“ jsou majonézy a tatarská omáčka v praktickém plastovém balení s uzávěrem, který zůstane čistý až do poslední kapky. Může se stát Vaším pomocníkem, který je vždy okamžitě po ruce, a to bez zašpiněných lžiček a nožů. Ochutnat můžete i ochucené majonézy, které každému Vašemu jídlu dají nový šmrnc.

Na salát a grilované maso

Grilovací vlna je tady a s ní i řada grilovacích omáček a salátových dresinků. Hodí se skvěle ke grilovanému nebo pečenému masu, zelenině, sýrům i rybám a zeleninovým a těstovinovým salátům. Grilované maso perfektně ochutí i Hellmann's Gurmánská hořčice, která v sobě ukrývá pečlivě vybrané druhy koření a jemně pikantní chuť. A ti, kdo se nemůžou rozhodnout mezi majonézou a hořčicí, mohou zkusit Hellmann's Dijonnaise lahodnou kombinaci majonézy a hořčice.

Nejenom k hranolkům, ale i grilovanému masu nebo zelenině se perfektně hodí Hellmann's Kečupy. Jsou vyráběné výhradně z rajčat uzrálých na slunci. Vybírat můžete z několika druhů – od jemného až po extra pálivý nebo naší odlehčenou variantu Kečup se sladidly z rostliny stévie se sníženým obsahem cukru a tím pádem i nižší energetickou hodnotu aniž by ztratil něco ze své skvělé Hellmann's chutě.

Nahoru