Toggle Hledat

Flora logo

Flora

Rostlinný roztíratelný tuk Flora je díky svému složení vhodný pro péči o zdravé srdce. Patří do skupiny kvalitních rostlinných tuků, které jsou doporučovány namísto konzumace živočišných tuků.

Flora pomáhá udržovat srdce zdravé

Naše srdce je úžasné: každý den, každičkou sekundu neuvěřitelně tvrdě pracuje. Je středem všeho, co jsme, a když pracuje správně, pumpuje krev, čímž dodává kyslík a nezbytné živiny celému tělu. Je proto důležité věnovat mu dostatečnou péči. Složení rostlinného tuku Flora bylo speciálně vyvinuto tak, aby pomáhalo udržovat naše srdce zdravé. Má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega 3 (ALA) a omega 6 (LA), které jako součást pestré vyvážené stravy při zdravém životním stylu přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Rostlinné roztíratelné tuky Flora obsahují také důležité vitamíny rozpustné v tucích - A, D a E.

Flora je rostlinný roztíratelný tuk se sníženým obsahem tuku (45 %). Je ideální k mazání na pečivo, pro přípravu pomazánek a k maštění hotových pokrmů.

Flora light je rostlinný roztíratelný tuk s nízkým obsahem tuku (30 %) a je určená pro studenou kuchyni.

Flora pro-activ je navržena výlučně pro ty, kdo chtějí snížit hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje aktivní složku rostlinné steroly, o kterých bylo klinicky prokázáno, že při pravidelné konzumaci 1,5-2,4 g denně výrazně snížují hladinu cholesterolu v průměru o 7-10 % během 2-3 týdnů, při přechodu na pestrou vyváženou stravu a zdravý životní styl může být toto snížení až 15 %. Doporučené denní množství rostlinných sterolů je obsaženo ve 30 g rostlinného tuku Flora pro.activ (odpovídá přibližně 2-3 lehce namazaným krajícům chleba).

Flora Gold je rostlinný tuk, který má vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega 3 a omega 6, tedy dobrých tuků, a zároveň obsahuje také o 67% méně nasycených mastných kyselin než máslo. Díky svému složení a jemné máslové příchuti se skvěle hodí nejen na mazání ale i na teplou kuchyni.

Vše o margarínech

Věděli jste, že margarín lze vyrobit z pouhých pěti přírodních surovin? Že ho poprvé připravili v roce 1869 na dvoře Napoleona III.? Že je skvělý na pečení, vaření a v kuchyni s ním můžete kouzlit? Pokud navštívíte stránky www.vseomargarinech.cz, tak se dozvíte ještě více. Například se můžete dočíst, hodí-li se margarín pro vás a vaše recepty, i jak si stojí z hlediska výživových hodnot v porovnání s dalšími podobnými výrobky.

Věříme, že stránka „Vše o margarínech“, dokáže odpovědět na většinu vašich otázek. Pokud jste odpověď nenašli, můžete se nás kdykoli zeptat.

Vaše Vseomargarinech

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru