Toggle Hledat

Dove logo

Dove

Posláním značky Dove je nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo a vlasy, ale také pomoci všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy. Chceme, aby se každá žena cítila každý den krásnější.

Dove hydratuje vaši pokožku již 60 let

Historie značky Dove se začala psát v roce 1957, kdy se na americkém trhu objevil první výrobek Dove – krémová tableta. Mýdlová tableta s obsahem ¼ hydratačního krému znamenala revoluci v péči o pokožku a představovala jedinečnou alternativu k běžným mýdlům, které pokožku vysušovaly.

Poselství výživy a hydratace pokožky šíří značka Dove dodnes. Kromě krémových tablet má v portfoliu vyživující sprchové gely s unikátní technologií Nutrium MoistureTM, tělová mléka s technologií DeepCare Complex, antiperspiranty a vlasovou péči s hlavním cílem pomoci ženám uvědomit si jejich potenciál krásy. Posláním značky Dove je, aby se každá žena cítila každý den krásnější.

V současné době se produkty Dove prodávají ve více než 140 zemích po celém světě. V České republice Vás hýčkají již od roku 1995.

Objevte svou skutečnou krásu s Dove

Ženy mnohdy nedokážou pozitivně ocenit svůj vzhled a vnitřní krásu, což se negativně odráží na jejich sebevědomí. Proto Dove přišel s unikátním programem, který je připraven pomoci ženám najít jejich skutečnou krásu. Program Dove 5 kroků ke kráse ženy naučí, že mezi jejich tělem a duší je úzký vztah. 5 kroků ke kráse, to je pět různých produktů Dove, které pokryjí všechny potřeby základní péče o tělo.

Projděte s Dove pět kroků ke kráse a využijte svůj vlastní potenciál krásy.

1. krok - Péče o pleť

Prvním krokem ke kráse je správná péče o pleť. První, čeho si na Vás ostatní všimnou, je Vaše tvář. Zkuste použít krémovou tabletu na mytí Dove. Obsahuje ¼ hydratačního krému, Vaši citlivou pokožku na tváři proto nevysuší, ale zbaví ji nánosu prachu a nečistot z celého dne.

2. krok – Péče o podpaží

Zajistit svěžest po celý den je úkol pro kvalitní deodoranty a antiperspiranty. S Dove si můžete vybrat v oblíbených variantách antiperspirantů - deosprej, kulička nebo tuhý antiperspirant. Díky ¼ hydratačního krému pečuje o citlivou pokožku podpaží a zanechávají ji jemnou a nepodrážděnou.

3. krok – Péče o vlasy

Aby se vlasy staly korunou Vaší krásy, musíte o ně i o pokožku hlavy pečovat v několika krocích. Se šampony a kondicionéry Dove je to snadné. Můžete dokonce napravit poškození vlasů, pečovat o vlasy barvené nebo bojovat proti suchým a krepatým vlasům.

4. krok – Čistá a svěží pokožka

Sprchové gely Dove obsahují jedinečnou technologii Nutrium MoistureTM. Ta obsahuje některé pokožce přirozené lipidy, které pomáhají pokožku lépe vyživovat a obnovovat, proto je pak krásnější a dokonaleji hydratovaná.

5. krok – Hydratace pokožky

Pro hydrataci pokožky používejte intenzivní krémy, tělová mléka a zvláštní péči věnujte pokožce rukou. Mléka i krémy Dove se snadno roztírají a příjemně voní. Intenzivní hydrataci potřebuje zejména zralá pokožka, pro tu má Dove připravenu speciální produktovou řadu.

Jaké je složení našich produktů?

What's in our products?

Vyhledejte si ingredience našich značek pro osobní péči a pro domácnost

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru