Bertolli logo

Bertolli

Farmáři si dlouho lámali hlavu nad tím, jak spojit olivový olej s bohatou chutí másla. Až objevili Bertolli s máslem a olivovým olejem. Chutná tak skvěle, že si ho hned zamilovali. Nový Bertolli – to nejlepší z másla a olivového oleje.

Značka Bertolli

Značka Bertolli se zrodila v roce 1865 z vášně Francesca a Catariny Bertolli k olivovému oleji. Výsledkem jejich pečlivé práce jsou produkty, díky nimž si lidé v mnoha zemích mohou vychutnat ty nejlepší ingredience v kombinaci s nezaměnitelnou chutí olivového oleje.

Bertolli s máslem a olivovým olejem

Tradicí kvality se inspirovala i naše novinka, Bertolli s máslem a olivovým olejem. Lahodná směs v sobě spojuje mimo jiné chuť klasického másla s tím nejlepším z olivového oleje. Bertolli má skvělou chuť v klasické i jemně slané variantě a jednoduše se roztírá.

Stolujte s láskou. Venku, doma, ale hlavně s přáteli nebo rodinou. Bertolli je o sdílení. Kombinujte přísady – namažte křupavou bagetu, ukrojte si kousek sušené šunky a doplňte hrozny vína. Anebo k voňavému pečivu přikusujte měkkou mozzarellu a červená rajčátka s olivovým olejem. Žádné složité variace, žádná komplikovaná příprava – jen pár kvalitních surovin a výtečný, jednoduchý pokrm pro vás a vaše blízké je na světě. Objevujte, kombinujte, bavte se. Studená kuchyně nikdy nebyla zábavnější.

Najděte s novým Bertolli svoji vášeň pro dobré jídlo.

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru