Toggle Hledat

Axe logo

Axe

Atraktivní jsou muži, kteří se nebojí být sami sebou. Podle studie pro přední značku pánské kosmetiky AXE to potvrzuje 9 z 10 žen. Díky AXE si s touto výzvou muži hravě poradí. AXE pomáhá bořit svazující společenské stereotypy. Muže vyzývá, aby nebyli součástí společenské šedi, ale na své jedinečnosti budovali svůj osobitý styl.

AXE Daily Fragrance, vůně pro každý den

Skvělým parťákem pro každý den jsou decentní vůně AXE Daily Fragrance. Vůně byly vyvinuty předními světovými parfuméry za použití prémiových ingrediencí. Sáhnout můžeš po jedné ze tří variant – Signature, Adrenaline a Urban. Rafinovaná a nezaměnitelná je dřevitá vůně s tóny vanilky AXE Signature Daily Fragrance. Energií nabitá je ledově-svěží vůně AXE Adrenaline Daily Fragrance okořeněná tóny zázvoru. Hravá je kouřově-sladká vůně s tóny tabákových listů AXE Urban Daily Fragrance. Stačí jednu z nich aplikovat na krk a zápěstí a jste připraveni okouzlit.

AXE Antiperspiranty

O dlouhotrvající ochranu proti pocení se spolehlivě postarají AXE Antiperspiranty ve třech variantách: Signature, Adrenaline a Urban. Jejich funkčnost doprovází sofistikované vůně, které se skvěle doplňují s AXE Daily Fragrance, vůněmi pro každý den.

Jaké je složení našich produktů?

What's in our products?

Vyhledejte si ingredience našich značek pro osobní péči a pro domácnost

Kontaktní detaily společnosti Unilever

Czech Republic

Unilever Vietnam
156 Nguyen Luong Bang Avenue
Tan Phu Ward, District 7
Ho Chi Minh City
Vietnam

Nahoru