Toggle Hledat

Algida logo

Algida

Naše všední dny jsou často hektické, plné náročných úkolů a někdy také stresu. Nenechejte se strhnout a nezapomeňte, že život je také zábava! Zpomalte a dopřejte si chvilku na intenzivní zážitek.

Prostě radost

Potěšte se zmrzlinou Algida a nechte se každý den unést pocitem léta a zábavy. Vybírat si můžete z celé řady kvalitních zmrzlin, které si užijete venku či doma, s přáteli, s rodinou či jako sladkou odměnu jen pro sebe. Portfolio značky Algida je široké, a tak si na své přijdou všichni mlsouni. Milovníci křupavé čokolády určitě sáhnou po zmrzlině Magnum.

Děti určitě ocení ovocné zmrzliny od Maxe, se kterými si užijí spoustu zábavy a legrace.

A ti z nás, kteří nedají dopustit na klasiku, si můžou pochutnat na novince letošního roku - zmrzlině Big Milk Stracciatella. Big Milk je úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany. Pochutnat si na ní můžete i v příchutích Vanilla, Choco a Fruit.

Náš tip

Zmrzlinové dezerty Carte d’Or představují vynikající zpestření všech příjemných chvil, ať už ve společnosti dobrých přátel nebo svých nejbližších. Jejich bohatá chuť, krémová konzistence a množství opravdových ingrediencí – ovoce, čokolády nebo karamelu – si vás jistě získají! S Carte d´Or může být každý večer kouzelný.

Nahoru