Toggle Hledat

  1. Domů
  2. Značky

Naše značky

Unilever po celém světě vyrábí a prodává výrobky pod více než 400 značkami. Každý den použijí některý z našich produktů dvě miliardy spotřebitelů. Tady najdete přehled našich předních značek, které jsou dostupné v České republice.

No Results

Sorry, we couldn't find any brands for that search term.

The brand may have been sold to another company - please try again.

Axe

Atraktivní jsou muži, kteří se nebojí být sami sebou. Podle studie pro přední značku pánské kosmetiky AXE to potvrzuje 9 z 10 žen. Díky AXE si s touto výzvou muži hravě poradí. AXE pomáhá bořit svazující společenské stereotypy. Muže vyzývá, aby nebyli součástí společenské šedi, ale na své jedinečnosti budovali svůj osobitý styl.

Axe

Cif

Vyčistí zdánlivě nevyčistitelné v celém domě, včetně moderních povrchů!

Cif

Domestos

Domestos se svou řadou čistících přípravků pomáhá od roku 1929 hospodyním na celém světě. Během těchto desetiletí se Domestos právem stal známým odborníkem na hygienickou čistotu a expertem na likvidaci bakterií, virů a plísní.

Domestos

Dove

Posláním značky Dove je nejen přinášet kvalitní produkty pro dokonalou péči o tělo a vlasy, ale také pomoci všem ženám uvědomit si jejich potenciál krásy. Chceme, aby se každá žena cítila každý den krásnější.

Dove

Dove Men+Care

V roce 2010 Dove poprvé v historii vstupuje na trh pánské kosmetiky a představuje jedinečnou řadu produktů v péči o pokožku nazvanou Dove MEN+CARE.

Dove Men+Care

Flora

Rostlinný roztíratelný tuk Flora je díky svému složení vhodný pro péči o zdravé srdce. Patří do skupiny kvalitních rostlinných tuků, které jsou doporučovány namísto konzumace živočišných tuků.

Flora

Hellmann’s

Kvalitní a jednoduché ingredience jako vejce z dobrých chovů, řepkový olej nebo rajčata uzrálá na slunci jsou základem pro všechny produkty značky Hellmann's, která Vám už více než 100 let přináší prostě to nejlepší.

Hellmann’s

Knorr

Značka Knorr věří, že na dobrém jídle záleží. Není pouhým zdrojem energie, dobré jídlo je pravým kořením života, vykouzlí úsměv, ale i spojí přátele a rodinu.

Knorr

Lipton

Poznejte historii a znalosti Liptonu a objevte nové způsoby, jak si vychutnat sílu lístků.

Lipton

Rexona

Od rána se nezastavíte a Váš den je jeden velký běh za splněním všech úkolů? Zůstat přitom svěží se vám zdá nepředstavitelné? Pro antiperspiranty Rexona je to ovšem hračka.

Rexona

Signal

Péče o krásný úsměv nebyla nikdy jednodušší! S portfoliem značky Signal budete ve svém okolí zářit s krásným úsměvem každý den.

Signal

Unilever Food Solutions

Unilever Foodsolutions je partnerem profesionálních kuchařů nejen v České a Slovenské republice, ale na celém světě.

Unilever Food Solutions

Algida

Naše všední dny jsou často hektické, plné náročných úkolů a někdy také stresu. Nenechejte se strhnout a nezapomeňte, že život je také zábava! Zpomalte a dopřejte si chvilku na intenzivní zážitek.

Algida

Ben & Jerry’s

Ben & Jerry's podniká na základě třístranné mise zdůrazňující kvalitu produktu, ekonomický užitek a závazek vůči společnosti.

Ben & Jerry’s

Coccolino

Medvídek Coccolino Vám přináší nové aviváže s dlouhotrvajícími svěžími vůněmi, které zanechají Vaše prádlo příjemně hebké a měkké.

Coccolino

Hera

Hera je tradiční značka, která se těší velké oblibě mezi českými hospodyňkami a stala se jejich tradičním a oblíbeným pomocníkem při pečení.

Hera

Perla

Perla je margarín vyrobený z kvalitních rostlinných olejů a tuků, který si díky dobré chuti a nízké ceně získal stálé místo v ledničkách českých rodin.

Perla

Radox

Dopřejte si relaxaci i osvěžení, péči i povzbuzení. To vše dokážou sprchové gely, koupelové pěny a soli či tekutá mýdla Radox. Pečlivě vybrané přírodní složky dopřejí vašemu tělu i mysli uvolnění, nebo jim naopak dodají energii. Poznejte svět značky Radox provoněný přírodními ingrediencemi, které napomohou dostat vaše tělo i mysl do rovnováhy.

Radox

Rama

Výrobky Rama, to jsou produkty skvělé chuti vyrobené z kvalitních rostlinných olejů a tuků, které si můžete dopřát každý den.

Rama

Savo

SAVO vám umožní snadnější úklid a dokonalou čistotu vašeho domova. Je opravdu všestranným pomocníkem. Tradiční produkty jako Savo Original a Savo Prim obsahují jako dezinfekční látku chlornan sodný, který patří mezi nejúčinnější likvidátory bakterií vůbec. Spolehlivě zlikviduje také všechny škůdce v podobě virů a řas. Díky tomu tak patří SAVO již několik desetiletí ke špičce ve svém oboru a v dnešní době můžeme na pultech a v regálech obchodů nalézt široké portfolio produktů této tradiční české značky.

Savo
Nahoru