Toggle Hledat

Naše vedení

Koncepce řízení a fungování naší společnosti je navržena tak, aby umožnila rychlejší a flexibilnější rozhodování. Zjistěte více o jednotlivých ředitelích, vedoucích manažerech a členech výkonného managementu naší společnosti.

No Results

Omlouváme se, ale nebyly nalezeny žádné výsledky.

Změňte volby výběru a zkuste to znovu

Paul Polman

Paul Polman Generální ředitel (CEO)

Paul Polman je generálním ředitelem společnosti Unilever od ledna 2009. Pod jeho vedením má společnost ambiciózní vizi, podle které následováním Unilever plánu udržitelného rozvoje (USLP) rozvíjíme obchodní činnost a současně snižujeme její celkový dopad na životní prostředí a zvyšujeme pozitivní sociální dopad.

Graeme Pitkethly

Graeme Pitkethly Finanční ředitel (CFO)

Finanční ředitel Graeme Pitkethly byl jmenován výkonným ředitelem představenstva společnosti Unilever N.V. a Unilever PLC v dubnu 2016.

Marijn Dekkers

Marijn Dekkers Předseda společnosti Unilever N.V. a PLC

Marijn Dekkers byl jmenován předsedou společnosti Unilever v dubnu 2016. Je také členem Výboru společnosti Unilever pro odměňování a Výboru pro jmenování a správu podniku.

Nils Andersen

Nils Andersen Nevýkonný ředitel

Nils Andersen byl jmenován nevýkonným ředitelem společnosti Unilever v dubnu 2015. Je také členem Výboru společnosti Unilever pro odměňování.

Laura Cha

Laura Cha Nevýkonná ředitelka

Laura Cha byla jmenovaná nevýkonnou ředitelkou společnosti Unilever v květnu 2013. Je také členkou Výboru společnosti Unilever pro společenskou odpovědnost firem a Výboru pro jmenování a správu podniku.

Vittorio Colao

Vittorio Colao Nevýkonný ředitel

Vittorio Colao byl jmenován nevýkonným ředitelem společnosti Unilever v červenci 2015. Je také členem Výboru společnosti Unilever pro odměňování.

Ann Fudge

Ann Fudge Nevýkonná ředitelka

Ann Fudge byla jmenována nevýkonnou ředitelkou společnosti Unilever v květnu 2009. Je také místopředsedkyní a nezávislou ředitelkou společnosti Unilever a předsedkyní Výboru společnosti Unilever pro odměňování.

Judith Hartmann

Judith Hartmann Nevýkonná ředitelka

Judith Hartmann byla jmenována nevýkonnou ředitelkou společnosti Unilever v dubnu 2015. Je také členkou Výboru společnosti Unilever pro audit.

Mary Ma

Mary Ma Nevýkonná ředitelka

Mary Ma byla jmenovaná nevýkonnou ředitelkou společnosti Unilever v květnu 2013. Je také členkou Výboru společnosti Unilever pro audit.

Strive Masiyiwa

Strive Masiyiwa Nevýkonný ředitel

Strive Masiyiwa byl jmenován nevýkonným ředitelem společnosti Unilever v dubnu 2016. Je také členem Výboru společnosti Unilever pro odměňování.

Nahoru