Odpovědi na vaše otázky ohledně přísad

Často se nás dotazujete na přísady, které používáme v našich produktech pro domácnost a osobní péči. Například: Proč je do produktu zahrnuta určitá přísada? Jaká je její funkce? Je bezpečná pro mě, rodinu a životní prostředí? Někdy se nás lidé ptají, proč jsme se rozhodli nepoužít určité přísady.


Fragrances in our products
Vonné látky

Produkty s vůní jsou oblíbené u mnoha lidí. Při jejich výrobě používáme pouze vysoce kvalitní přísady, které splňují globální normy určované Mezinárodním sdružením pro výzkum vonných látek (IFRA).

Najít další informace
We use preservatives to help protect our products from bacteria, yeasts and moulds.
Konzervační látky

Kouzervační látky používáme k ochraně našich produktů před bakteriemi, kvasinkami a plísněmi. V přírodě konzervační látky pomáhají chránit rostlinné, lidské a živočišné buňky.

Najít další informace
Mangrove plants
Plastové abrazivní částice

Plastové abrazivní částice jsme přestali používat v roce 2014 v reakci na obavy ze vzrůstajícího množství mikroplastů v oceánech a jezerech.

Najít další informace
worlds largest family Vim
Silikony

To, co lidé mají rádi na produktech osobní péče, od hedvábného efektu vlasových kondicionérů po hebký pocit kuličkových deodorantů, je často možné jen díky silikonům.

Najít další informace
worlds largest family Vim
Chlornan sodný

Naše značky pomáhají udržovat domácnosti a pracoviště v čistotě, svěží a chráněné před bakteriemi. Chlornan sodný používáme v produktech péče o domácnost již mnoho desetiletí, protože je to silný a rychle účinný dezinfekční prostředek, který bojuje proti celé řadě mikroorganizmů včetně bakterií a virů.

Najít další informace

Chcete-li se dozvědět více o tématech, na která se nás často ptáte, vyberte prosím z nabídky níže.

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás