Jaké produkty můžete používat, když máte alergii na parfémy?

Řekněte nám, na co jste alergičtí, a my vám ukážeme, jaké produkty vám mohou vyhovovat.

Jak pomáháme těm, kdo trpí alergiemi

Tato stránka vás informuje o kožních alergiích a tom, jak najít produkty, které vám mohou vyhovovat.

Některé přísady mohou u menšiny osob způsobit alergickou reakci a my se snažíme zajistit, abychom jich používali co nejmenší množství. Některé přísady jsou příliš důležité na to, abychom je vynechali, a to z důvodu jejich účinku a užitku pro většinu spotřebitelů.

O složení našich produktů rozhodujeme na základě tří oblastí: čemu dávají lidé přednost, naše vlastní bezpečnostní testy a legislativní požadavky v zemích, kde jsou naše produkty na trhu.

Jsme si vědomi toho, že informace o alergenech jsou důležité pro malé procento lidí, kteří mohou být citliví na určité přísady. Proto podáváme jasné informace o složení našich produktů.

Jaké produkty můžete používat, pokud máte alergii?

Malé množství osob může mít alergii na určité látky v parfémech. Proto jsme vypracovali databázi, která lidem pomůže najít produkty, které jim mohou vyhovovat.

Pokud znáte látku v parfému, na kterou jste alergičtí, můžeme vám ukazát produkt, který vám může vyhovovat. Pokud máte alergii na více látek, při seznamování s produktem se ujistěte, že jste je všechny zkontrolovali. V obchodech se mohou nacházet varianty stejného produktu s různým složením, a proto si vždy přečtěte informace o složení uvedené na obale.

Níže uvedený seznam zahrnuje parfémové alergeny regulované v Evropě. Na štítcích našich produktů v části seznamu přísad (Ingredients) uvádíme informace o alergenních látkach obsažených v parfému; nyní ale můžete použít také nástroj níže k vyhledávání produktů.

Pokud si nejste jisti, zda máte na nějakou alergenní vonnou látku alergii, měli byste se poradit s kvalifikovaným zdravotníkem.

Pomocí filtrů výše vyberte parfémovou přísadu, na kterou jste alergičtí, a značku, na kterou se chcete podívat.

No Results

Omlouváme se, ale nebyly nalezeny žádné výsledky.

Změňte volby výběru a zkuste to znovu

Řekněte nám, na co jste alergičtí, a my vám ukážeme, jaké produkty vám mohou vyhovovat. Pokud máte alergii na více přísad, při seznamování s produktem se ujistěte, že jste je všechny zkontrolovali.

Náš vyhledávací nástroj zahrnuje alergeny běžně používané dermatology při testování pacientů s možnými alergiemi.

Vše o kožních alergiích na přísady v produktech pro domácnost a osobní péči

Lékařské prohlášení

Veškerý obsah nalezený na těchto webových stránkách (včetně textu, obrázků či jiných formátů) byl vytvořen pouze pro informační účely. Účelem tohoto obsahu není nahradit profesionální lékařské rady, diagnózu nebo léčbu. Pokud máte nějaké dotazy ohledně zdravotního stavu, vždy se poraďte se svým lékařem nebo jiným kvalifikovaným zdravotníkem. Nikdy neignorujte profesionální lékařskou radu ani neotálejte s kontaktováním lékaře ani v případě informací, které jste si přečetli na těchto webových stránkách.

Nahoru

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Neustále hledáme způsoby, jak se spojit s těmi, kteří sdílí zájem o udržitelnou budoucnost.

KONTAKTY

Spojte se se společností Unilever a týmy specialistů nebo najděte kontakty z celého světa.

Kontaktujte nás