• Domů
  • O nás
  • Soutěž Unilever Young Entrepreneurs Awards

Soutěž Unilever Young Entrepreneurs Awards

Nápady, které mohou změnit svět k lepšímu 

Ve společnosti Unilever víme, že inovace sehrají klíčovou roli při vytváření světa, v němž bude udržitelnost jeho každodenní součástí. Věříme, že sociální a environmentální výzvy, kterým čelí dnešní svět, mohou být překonány - avšak pouze v tom případě, pokud jsme jako lidstvo připraveni dělat věci jinak. Vidíme velkou příležitost v podpoře, inspirování, odměňování a spolupráci s generací inspirativních mladých lidí po celém světě, kteří přicházejí se skvělými novými iniciativami, které mohou přinést pozitivní změnu, kterou potřebujeme.

Ocenění Unilever Young Entrepreneurs Awards je zaměřeno na podporu a oslavu inspirativních mladých lidí z celého světa a jejich iniciativ, produktů nebo služeb, které řeší některé z největších problémů naší planety a týkají se udržitelnosti.

Letošní ročník soutěže Unilever Young Entrepreneurs Awards startuje 18. května 2017.

Hledáme mladé inovátory 

Tvrdě pracujete na inovativním řešení? Nebo znáte někoho jiného, kdo na něm pracuje?

Chtěli bychom váš projekt podpořit tak, aby se mohl dále rozvíjet a dokázal změnit svět. Máme pro vás k dispozici více než 100 000 eur spolu s ročním individuálním odborným poradenstvím šitým na míru, na kterém se budou podílet i odborníci ze společnosti Unilever a Cambridge Institute for Sustainability Leadership. Tento rok hledáme nápady do těchto čtyř hlavních oblastí:

Z farmy až na stůl 

Jak můžeme změnit naše potravinové systémy tak, aby vytvářely hodnotu, zlepšovaly životní podmínky farmářů, zabezpečily kontinuální dostupnost potravin a zároveň chránily životní prostředí? Co můžeme vylepšit ve způsobu, jakým vyrábíme nebo konzumujeme potraviny tak, abychom zlepšili zdraví a výživu lidí?

Příležitosti pro ženy

Miliony žen po celém světě čelí diskriminaci a omezeným příležitostem. Mohly by nové iniciativy ženám zabezpečit přístup k dovednostem a odborné přípravě a vytvářet pro ně příležitosti, díky kterým by se aktivně, bezpečně a spravedlivě podílely na ekonomice nebo pomáhaly jiným ženám dostat se z chudoby?

Odpad 

Jsou mezi vámi podnikatelé s důmyslými iniciativami, které pomáhají řešit otázku odpadu - jak snižovat, opakovaně používat nebo recyklovat odpad v celém předvýrobním, výrobním a spotřebitelském životním cyklu? Realizujete iniciativy, které mohou prokázat jednoznačný obchodní, finanční, spotřebitelský, sociální či environmentální přínos?

Voda 

Nedostatek vody, její znečištění, sanitace a hygienické problémy představují velkou výzvu pro rozvoj lidstva. Mohly bychom skrze inovace najít způsob, jak šetřit nebo snížit množství vody, které lidé a firmy používají, nebo jak zlepšit hygienu a přístup k sanitačním zařízením?

Jak se přihlásit 

Soutěž startuje ve čtvrtek 18. května v 00:00 BST (GMT+1) a končí v pátek 30. června v 23:59 BST. Pokud se přihlásíte do 9. června, získáte možnost vyhrát speciální dvouhodinové sezení s mentorem ušité na míru.

Víte o dalších mladých podnikatelích, kteří pracují na inspirativních projektech? Dejte jim o soutěži vědět nebo je nominujte přímo na webových stránkách.

Navštivte YoungEntrepreneursAwards.Unilever.com a přihlaste sebe nebo nominujte jiného podnikatele, kterého znáte, a to ještě dnes!

Pro aktuální novinky k soutěži se zde přihlaste , aby vám nic neuteklo, a sledujte #biz4good na Twitteru.

Nahoru